ELEKTRYK
BEZ BARIER

CZAS NA PRZESIADKĘ

 • Jak to jest z tymi ładowarkami do aut elektrycznych? Ile ich jest, ile kosztuje korzystanie, jak się to robi? Odpowiadamy

  Gdy musimy zatankować samochód z silnikiem spalinowy nie zastanawiamy się długo. Zjeżdżamy na pierwszą lepszą stację paliw, choć większość kierowców ma swoje ulubione. W przypadku samochodów elektrycznych jest znacznie więcej opcji. Domowe gniazdko, wallbox czy szybka ładowarka - który sposób ładowania wybrać?

 • VIP-owskie przywileje aut elektrycznych. Co mogą posiadacze aut na prąd?

  Kierowcy samochodów elektrycznych mogą cieszyć się nie tylko bezemisyjną jazdą, ale także wieloma innymi przywilejami. W codziennym życiu na kierowców takich samochodów czeka dużo udogodnień. Co ciekawe, kierowcy samochodów spalinowych byliby gotowi płacić za posiadanie takich przywilejów. A kierowcy elektryków mają je za darmo.

 • Porozmawiajmy o pieniądzach. Czy samochody elektryczne naprawdę są drogie?

  Samochody elektryczne stają się coraz przystępniejsze dla polskich kierowców. Nie odstraszają już ceną, a kuszą ciekawą ofertą.

 • Dlaczego w samochodach elektrycznych jest bieg B, czyli jak się jeździ autem na prąd

  Często mówi się, że kto raz przejedzie się samochodem elektrycznym, to nie chce już jeździć innym. I na pewno coś w tym jest. Doświadczenia za kierownicą elektryka różnią się od tego, co znamy z klasycznych aut.

 • Volkswageny ID obalają elektryczne mity. Bo elektryk może mieć duży zasięg i być tani w zakupie

  Dwa Volkswageny, ID.3 i ID.4, to najlepszy dowód, że europejscy kierowcy są gotowi na przesiadkę...

  Materiał promocyjny

 • ID. to wręcz submarka Volkswagena. Rodzina modeli będzie się powiększać w ekspresowym tempie

  Samochody elektryczne wyrastają jak grzyby po deszczu. Jeszcze dekadę temu elektryk w gamie modelowej był rarytasem. Teraz producenci tworzą całe linie elektrycznych pojazdów...

  Materiał promocyjny

 • Odróżnisz fakty od mitów?

  Sprawdź, co wiesz o samochodach elektrycznych.

  Materiał promocyjny